Magazin

2017 Yılının Çok Konuşulan Magazinel Olayları

Hazırlayan  | 

Kadınların ve erkeklerin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda birbirlerine sorular sordukları ve fikir alışverişinde bulundukları sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor binlerce kişinin katıldığı anketlerle 2017 magazin gündeminin ilişki haritasını çıkardı.

2017’nin En Bomba Yeni İlişkisi: Sıla & Ahmet Kural

2017’nin En Bomba Ayrılığı: Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Ayrılığı

2017’nin En Büyük Aldatma Olayı: Murat Başoğlu’nun eşini aldatması

2017’nin Kıskançlıkta Zirve Aşığı: Fahriye Evcen

2017’nin En Magazinel Düğünü: Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı

İşte Anketlerin Detayları:

2017’nin En Bomba Yeni İlişkisi

sıla ahmet kural

2017’nin En Bomba Yeni İlişkisi anketinde birinci, Adriana Lima & Metin Hara çiftini bile sollayan Sıla & Ahmet Kural çifti oldu.

2017’nin En Bomba Ayrılığı

2017’nin en bomba ayrılığı Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’a ait!

Ankette ikinci Gülben Ergen- Erhan Çelik, üçüncü Demet Şener- İbrahim Kutluay olurken onları Tuba Büyüküstün – Onur Saylak takip etti.

2017’nin En Büyük Aldatma Olayı

Teknede bir bayanla yakalanarak uzun süre magazin gündemini meşgul eden Murat Başoğlu’nun eşini aldatması 2017’nin en büyük aldatma olayı seçildi.

Boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer ile aşk yaşadığı haberinin çıkmasıyla akıllara bu ilişkinin daha geçmişe dayandığını getiren Mustafa Ceceli yılın ikinci büyük aldatma olayına imza attı.

mustafa ceceli selin imer

Ankette kız erkek dağılımı ise farklılık gösterdi. Kızların %43’ü Mustafa Ceceli’yi en büyük aldatma olarak nitelendirirken, erkeklerin %34’ü Murat Başoğlu’nu seçti.

2017’nin Kıskançlıkta Zirve Aşığı

burak fahriye

“2017’nin kıskançlıkta zirve aşığı” anketinde instagramda ona iltifat eden mankeni engelleyen Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen oyların %53’üyle en kıskanç aşık seçildi.

kenan imirzalıoğlu sinem kobal

Sinem Kobal ve eski sevgilisi Arda Turan’ın tüm yazılarını sildiren Kenan İmirzalıoğlu ikinci sıraya yerleşirken, “Eşim güzel olsun istemem” açıklamasını yapan Alişan üçüncü oldu.

2017’nin En Magazinel Düğünü

şeyma subaşı düğün videosu

2017’ye her açıdan damga vuran Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın düğünü 2017’nin en magainel düğünü seçildi.

Ankette Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin düğünü ikinci, Rüzgar Erkoçlar- Tuğba Beyazoğlu’nun düğünü üçüncü seçilirken onları Almeda Abazi – Tolgahan Sayışman takip etti.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

1 Yorum

  1. Pingback: Sıla ve Ahmet Kural Çifti Ayrıldı! - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir