Magazin

Adriana’dan Mesaj Var!

Hazırlayan  | 

Metin Hara ile ilişkisi çok konuşan Adriana Lima’dan mesaj var. Geçen ay Bodrum’da tatil yapan çiftin ilişkilerinin reklam olduğu iddia edilmişti ve çift bunu her seferinde yalanladı. Her yaptıkları haber olan çift sessiz kalmak için çok çabalasa da açıklama yapmak zorunda kalıyor.

Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima’nın arkadaşı Miltiadis ile yakın bir pozunu paylaşması olay oldu. Fotoğrafın ardından Metin Hara’nın ne yorum yapacağı merak konusu olurken; Metin Hara ve Adriana Lima ayrıldı, ilişkileri bitti diye söylentiler çıktı.Lima fotoğrafı sonradan silse de dedikoduların ardı arkası gelmedi.

Brezilyalı güzel modelin paylaşımı ve yaptığı açıklama:

“Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim.

Türkiye’ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın.

Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim. Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Adriana Lima’nın Paylaşımı

Today, I come here to use Instagram as a platform of the truth. As you see in the picture above, in which I do not understand clearly the Turkish language, but heard that there is rumors circulating around about me and my loyalty toward my love Metin, and yes I said my love. For your knowledge the man next to me is my gay friend @mkastanis yes I said gay friend and part of my family. The reason I felt in love with Turkey it was that I felt so much love from this country and it’s people. So I ask please respect my and Metin’s private life and kindly stop creating fake news. This has been going on since the minute me and Metin started dating. I ask you to accept the fact that me and him are happily together and in love. As for my love for this country it did not change. Thank you for your understanding. Love you all with my heart and can’t wait to be back ❤️

Adriana Lima (@adrianalima)’in paylaştığı bir gönderi ()

1 Yorum

  1. Pingback: Öp Öp Doyamadım! - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir