Eğlence

Ağustos Ayı İçin Burçlara Tavsiyeler

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 12
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Astrolog Binnur Zaimler Ağustos ayı için de her burca özel tavsiyelerde bulundu. İşte Binnur Zaimler’e göre ayın değerlendirmesi ve burçlara göre tavsiyeler:

Koç

Size cesaret veren pek çok olayla karşılaşacaksınız. Bu ay tutulmalar sayesinde pek çok başlangıç yapabilirsiniz. En önemlisi, kendi yaratıcılığınızı keşfetmek ve bununla başkalarının önünde geçeceğiniz sınavlardan tam puan almak olacak. İşinizin angarya gelen kısımlarını bu ay başkalarına devredin. Stratejik konular, eğitimler, sunumlar, yeni projeler geliştirmeye zaman ayırın. En önemlisi güzel bir tatil yapın. Yaratıcılığınız ve hayata olan inancınız artacaktır.

7 Ağustos Ay tutulmasına doğru sosyal alanda, iş veya özel hayattaki arkadaş gruplarıyla ilgili olaylar gerçekleşebilir. Kararlar almanız gereken bugünlerde, yeni bir derneğe girmek, ya da idealist bir projenin parçası olmak gibi teklifler alabilirsiniz. Gelecek planlarınızı da destekleyecek bu gelişmeler sırasında gerçekten ne istediğinize bakın. Bazen başkalarının isteklerini kendimiz istiyormuşuz sanabiliriz. Bugüne kadar üzerinde çalıştığınız, keyifle yaptığınız ne varsa başkalarına anlatın, tanıtın. Varsa çocuklarınız da bu ay ajandanızın ilk sırasında yer alacak. Onlarla ilgili yeni şekillenen konuları sonuçlandırın. 11 Ağustos sonrasına geciktirmeyin. Size verilen işlerin, görevlerin önemli aşamalarını 11 Ağustos sonrasına bırakmasanız iyi olur.

7 Eylül’e dek geri harekette olacak iletişim gezegeni Merkür, bu tarihler arasında günlük işlerinizde gecikme yaşanması veya bazı konuların gözden kaçması anlamına gelebilir. 21 Ağustos tarihindeki Güneş tutulması, hayatınızın keyifli taraflarıyla ilgili yeni başlangıçlar demek. İşyerinde stratejik konulara, yeni projelere yoğunlaşacaksanız, 21 Ağustos sonrasını beklemek uygun olabilir.

Özel hayatınız da renkleniyor. Birisinden hoşlanıyorsanız veya geçmişteki ilişkiniz gündeme geldiyse, tutulma sonrası ilişki başlayabilir. Tutulma sırasındaki birkaç gün kendinize zaman ayırın. Gözlerinizi kapatıp çocukken veya daha gençken neler hayal ettiğinizi hatırlayın. Belki bu hayali gerçekleştirme zamanı gelmiştir.

Önceki1 of 12
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir