Magazin

Amine Gülşe “İyiyim”

Hazırlayan  | 

Geçtiğimiz günlerde apandist nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Güzel oyuncu ameliyattan iki gün sonra sosyal medyada paylaşım yaparak takipçilerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Apandist şüphesiyle geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan ve apar topar operasyona alınan 2014 Miss Turkey güzelinin sağlık durumu iyi. Hastane odasından fotoğraf paylaşan Gülşe fotoğrafın altına “Bu zor geçen günlerimde beni yalnız bırakmadınız beni arayan ve destek olan herkese çok teşekkür ederim ❤çok şükür iyiyim 🙏🏼” yazdı.

Amine Gülşe Kimdir?

30 Nisan 1993 doğumlu olan Amine Gülşe, Türk kökenli İsveç vatandaşıdır. 2014 Miss Turkey yarışmasına katılan ve birinci olan güzel “Asla Vazgeçmem” dizisiyle de oyunculuk kariyerine başladı. İngilizce, İspanyolca ve İsveççe konuşabilen Gülşe International High School Of The Gothenburg Regione (Uluslararası Gothenburg Regione Lisesi) mezunudur. Yazdan beri dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile de mutlu bir ilişkisi var.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir