Seyahat

Bayram Tatilinde Gidilebilecek En İyi 10 Kadın Plajı

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 4
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Kadın Plajları Rehberi editörleri, okur yorumlarından yola çıkarak bayram tatilinde gidilebilecek en iyi 10 kadın plajını seçti.

Akdeniz, Ege, Marmara ve Karadeniz kıyılarında, tamamı kadın personelden oluşan plajlar arasından seçilen 10 plaj kadınları bekliyor.

İşte o plajlar…

Wome Deluxe Otel Plajı

Antalya’nın Alanya ilçesindeki Avsallar mevkiinde, deniz kenarındaki İncekum Tabiat Parkı içerisinde, 120 bin metrekare alan üzerine kurulan beş yıldızlı Wome Deluxe Otel ve Tatil Köyü, özgürlüğüne düşkün kadınlar için sadece kadınlara özel bir dünya sunuyor. 10 bin metrekarelik ormanın içerisinde yer alan Women konseptli komplekste, İncekum’un efsane kumsalı sadece kadınlar için ayrıldı.

Sarısu Kadınlar Plajı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 2014 yılında açılan Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerindeki Sarısu Kadınlar Plajı’nın 400 metre uzunluğunda sahili var. 77 dönüm üzerine kurulan plajda bin 500 şezlong ve şemsiye mevcut. VIP tesisteki, cankurtaran, güvenlik görevlileri, mali işlerden sorumlu tüm çalışanlar da dahil hepsi kadınlardan oluşuyor.

Önceki1 of 4
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir