Magazin

Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Hazırlayan  | 

Kışın dizi setinde tanışıp yaz başında hızlı bir şekilde nikah masasına oturan Alişan ve Buse Voral çifti, sosyal medyadan bebek beklediklerini açıklamışlardı. Düğünleri ile magazin gündeminden düşmeyen çift her olayı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Alişan ve buse varol

Yaklaşık 3 aydır hamile olan Buse Varol bebeğinin cinsiyetini de takipçileriyle paylaştı. Paylaştığı videoda Buse Varol erkek bebeğinin olacağını açıkladı. Bebeğin adı ise Burak olacak.

Buse Varol “ Allah’ıma çok şükür herşey normal ilerliyor… Erkek annesi olacak olmak beni çok heyecanlandırdı, doğum tarihi de belli oldu aşağı-yukarı… Sağlık durumu da iyiymiş, bugün benim için çok önemliydi, yapılan testlerde herhangi bir sorun olmadı. Ne kadar şükretsem az… Doktorumuza da çok çok teşekkür ederiz. Güzel dileklerde bulunan herkese teşekkürler… “ yazdı.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir