Eğlence

Bir Solukta İzleyeceğiniz 10 Yabancı Bilim Kurgu Dizisi

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Bilim kurgu filmlerini izlemeyi seviyor ama izleyecek bir şeyler bulamıyor musunuz? Sizi uzunca bir süre idare edebilecek bilim kurgu dizilerine bir göz atmanızı öneririz. Son zamanların sevilerek izlenen bilim kurgu dizilerini sizin için bir araya getirdik. Aralarında izlemediğiniz ya da ilginizi çekecek bir dizi bulacağınıza eminiz.

Bilim kurgu dizilerinden sıkıldım, biraz komedi izlemek istiyorum diyorsanız sizin için seçtiğimiz 10 komedi dizisine bakmadan geçmeyin. Şimdiden iyi seyirler…

Fringe

2008 yapımı olan Fringe’in yapımcıları J.J. Abrams, Alex Kurtzman, Roberto Orci’dir. Ortalama bölümleri 40 dk olan dizi final verdi.

Hamburg-Boston seferini yapan 627 no’lu uçak, tüm yolcuları ve mürettebatı bir çeşit kimyasal saldırıya maruz kalmış halde, Boston Logan Havalimanı’na iniş yapar. Bu akıl almaz olayı araştırması içinse FBI Özel Ajanı Olivia Dunham ve John Scott görevlendirilir.
Fakat Scott’un bir patlama sonrası komaya girmesi, aynı zamanda sevgilisi olan Dunham’ı harekete geçirir.
Bir zamanlar hükümetin gizli deneyleri için çalıştıktan sonra, 17 yıl boyunca bir akıl hastanesine kapıtılan Walter Bishop’a ulaşan Dunham, yıllar önce üstü örtülen bir dizi doğaüstü ve paranormal deneyin de yeniden canlanmasına aracı olacaktır. Bu sayede geleneksel bilimin açıklayamadığı vakaları incelemek üzere, İç Güvenlik Teşkilatı’nın üst düzey ajanlarından Phillip Broyles’ın yetkisi dahilinde FBI’a bağlı Fringe ekibi kurulmuş olur.
İnandığı bilimsel değerlerin daha ötesini görmeye başlayan Dunham sayesinde biz de, gerçek yaşamlarında hiç kimsenin kendi kimliği ile hareket etmediğini keşfederiz…

Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

  1. Pingback: Evde Keyifle İzleyebileceğiniz 10 Yabancı Komedi Dizisi - Modern Kadın

  2. Pingback: Black Mirror 4. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir