Düğün

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 12
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Burçlarla gelinlik seçiminin ne önemi var diye düşünebilirsiniz. Ancak burçlara meraklı kişilerin de bildiği gibi karakter üzerinde burçların etkisi var. Siz de “Hangi burca hangi gelinlik modeli olur?” diye merak ediyorsanız size yardımcı olmak isteriz.

Kendi burcunuza baktıktan sonra kır düğünü yapacaksanız kır düğünü için gelinlik önerilerimize bir göz atabilir, 2018 Vakko Wedding gelinlik koleksiyonunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Koç Burcu

Dikkat çekmeyi seven Koç kadınları gelinlik seçiminde göz alıcı modellere yöneleceklerdir. Yenilikçi ve dinamik bir burç olan Koç burcunun gelinliğinde geleneksel izlere rastlamak pekte mümkün değildir. Güpür bağcıklı, küçük taşlarla kaplı ince askılı, kabarık bir gelinlik ile seksi tarzlarını vurgulayabilirler. Saçlarınıza tutturduğunuz bir tüy ile duvaklarında farklılık yaratabilirsiniz.

Önceki1 of 12
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

1 Yorum

  1. Pingback: Vakko Wedding 2018 Gelinlik Koleksiyonu - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir