Magazin

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Bebeğinin Yüzünü Gösterdi

Hazırlayan  | 

1 Temmuz’da ikinci kez anne olan Ceyda Düvenci, Okan Ali’nin yüzünü takipçilerine gösterdi. Saat 11.00’de Okan Ali 3.225 gram olarak dünyaya geldi. Düvenci fotoğrafı paylaştıktan sonra takipçilerinden güzel yorumlar aldı.

Hayatın içinde, hayata dair bir sürü şey olup biterken. Kendi dünyama çekildim yuvamda sevdiklerimle son iki ay hayatımın mucizesini yaşadım. Seni kucağıma almak için hazırlıklarım büyük oldu… emekle ve aşkla bekledim seni. Endişeli, umut dolu, aşkla, korkularımın üstüne gide gide… 9 ay sabırla bazen de sabırsız… baban ve kardeşin en büyük gücüm oldu. Ve tabii ki her endişelendiğimde içimde kıpırdanıp ‘anne iyiyim, korkma’ diyen sen de… ve 01-07-17 hayat başkalaştı. Sesini duyduğum an dakiklar süren bir ağlama başladı bende ameliyathanede. Hıçkıra hıçkıra ağladım. Tüm yaşadıklarım, yüklerim, sıkıntım, kendime kızmalarım, endişelerim aktı gözlerimden ve gitti… sonra babanın kucağında kokladım seni ilk… şimdi artık dimdik duruyorum… hoşgeldin oğlummm… aşkla,saygıyla, hayranlıkla,sonsuz bağlı olduğum adamın meyvesi hoşgeldin. Güzeller güzeli ablan, mükemmel baban ve ben seni nasıl bekledik bir bilsen… yuvamıza geldiğinden beri hayatımızı nasıl başkalaştırdığını sana ömür boyu anlatıcam. Balköpüğüm bile başkalaştı ve muhteşem bir abla oldu sana daha ilk günlerinde…Hoşgeldin ömrümün 2. Meyvesi. Hayatın mucizelerine inanan, güçlü,aşk dolu herkese selam olsun… darısı isteyen herkesin başına sağlıkla…

Ceyda Düvenci (@ceydadvenci)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bülent Şakrak’tan Aile Pozu

Şakrak, kızları Melisa ile Okan Ali’nin fotoğrafını instagramda paylaştı ve Ceyda Düvenci’ye olan aşkını tekrardan dile getirdi. Şakrak: “Biz mutluluğumuzu dünyanın en cesur kadını olan Annemiz @ceydadvenciye borçluyuz..Çünkü o bu denli kararlı ve cesur olmasa bu tabloyu oluşturamazdık..Ben ve çocuklar ona minnettarız..🙏🏽😘. Ne demiş Neşet dede: İNSANDAN DOĞANLAR İNSAN OLURLAR,HAYVANDAN DOĞANLAR HAYVAN OLURLAR,İKİSİ DE BU DÜNYAYA GELİRLER,ANA HAKTIR.!SEN BU SIRRA ERDİNMİ? 🙏🏽Bizden dualarını esirgemeyen bütün aleme de kalbimizin yettiği kadar şükranlarımızı sunuyoruz..Var olun🙏🏽🙏🏽🙏🏽💙💛”

1 Yorum

  1. Pingback: Boşanıyorlar mı? Murat Dalkılıç'tan İlk Açıklama! - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir