Cilt Bakımı

Cildinizin Genç Kalması İçin Bu 13 Hatadan Kaçının

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 7
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Gün içerisinde farkında olmadan yaptığımız alışkanlıkların cildimize geri dönüşleri çok kötü. Cildinizi olduğundan daha yaşlı gözükmesine neden olan bu alışkanlıkları yok etmek mümkün. Hem de neredeyse hayat düzeninizi hiç değiştirmeden. Cildinizin genç kalması için sayacağımız küçük alışkanlıklardan uzak durun.

Yüz Üstü Yatmayın

Yastığa kendimizi gömüp yatmak çok rahat olabilir ancak cildimiz için çok büyük tehdit. Yastıkla başımızın ağırlığı arasında cildimiz fazlasıyla kırışıyor. Sırt üstü yatmaya vücudu alıştırmaya çalışmak cildiniz ve kendiniz için yapacağınız basit iyiliklerden sadece biri.

Telefon veya Tablet Kullanırken Nasıl Durduğunuz Çok Önemli

telefon kullanımı

Tablete ya da telefona bakarken başınızı öne eğiyor musunuz? Yoksa cihazı göz hizanıza getirip mi kullanıyorsunuz? İkinci gruptaysanız; tebrikler, Doğru kullanım sizinki. Eğer ilk gruptaysanız da hemen bu alışkanlığınızdan vazgeçin. Çünkü bu hem cildinize hem de omuriliğinize zararlı.

Önceki1 of 7
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir