Eğlence

Çocuklar Duymasın 6.Bölümde Neler Olacak?

Hazırlayan  | 

Gönüllerde taht kuran Çocuklar Duymasın yeni bölümleriyle devam ediyor. Çocuklar Duymasın 6. bölümüyle bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de!

Tuna ve Gönül’ün evlilik yıl dönümü nedeniyle evde hazırlıklar başlamıştır ancak Tuna’yı bekleyen kötü sürpriz her şeyi alt üst edecektir!

Harddisk Bozuluyor!

Her seferinde fotoğrafları dijitalden aktarıp eski usül bastırdığı için Taş Fırın Haluk’la dalga geçen Tuna’nın harddiski bozulunca, Tuna ve Gönül’ün düğün videosuna ve fotoğraflarına ulaşılamaz.

Gönül evlilik yıl dönümleri için düğün videosunu izlemek isteyince ortalık karışır. Haluk ve Tuna, hiç kimseye bu durumu çaktırmadan harddiski tamir ettirmeyi başarabilecek midir?

Meltem, Haluk’tan sosyal medyada birlikte bir fotoğraflarını paylaşmasını ve altına romantik cümleler yazmasını ister. Taş Fırın Haluk için bu oldukça zordur. Selçuk’un eski karısı Mary, Türkiye’ye geri döner. Amacı Selçuk’un eski sevgilisini ortaya çıkarmaktır.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir