Makyaj

Doğru Ruj Seçimi İçin İpuçları

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 6
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Ruj, tüm kültürlerde erotizmin, kadınsılığın ve aşkın simgesi, belki de makyajın en önemli parçası. Hoşunuza giden, kıyafetinize yakışan ruju sürüyorsunuz ama ruj renginin ne anlama geldiğini hiç merak ettiniz mi?


Evet rujların renkleri erkeklere tahmininizden daha çok şey anlatıyor.Herkes kırmızının ateşli, pembenin masum old- uğunu bilir ama bu renkler- in nerelerde kullanılması gerektiğini, amaca uygun doğru renk seçiminin nasıl yapılması gerektiğini bilen kişi sayısı çok yoktur. Ama artık bu değişecek. İşte ruj seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar.

Pembe Ruj Seçimi

Pembe ruj çoğu kişinin tahmin edebileceği gibi saflığı ve romantizmi simgeler. Pembe ruj süren bir kadın tatlıdır, rujun ve teninin tonuna göre de seksidir. Özellikle toz pembe rujların modası hiç geçmeyecek gibi gözüküyor. Alışverişe, işe, arkadaşlarınız ile buluşmaya giderken pembe rujları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Önceki1 of 6
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir