Eğlence

Dolunay’ın Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Hazırlayan  | 

Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı Star TV’nin Salı günleri sevilerek izlenen dizisi Dolunay, yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’de izleyicileriyle buluşuyor. Dolunay’ın yeni bölümünde bizi neler bekliyor?

Deniz, Alya’nın sevgisinden rahatsız olmaya başlıyor

Ferit’in hastalığı Nazlı’yla ikisini yakınlaştırmıştır. Beraber geçirdikleri zamanın etkisi sonraki günlerde de devam eder. Ferit Nazlı’ya yardımları için teşekkür etmek ister. Nazlı da Ferit’le özel anlar paylaşmak ister. İkisi de duygularına hakim olmaya çalıştıkça şartlar onları hem biraraya hem de karşı karşıya getirir. Aralarındaki mesafe azaldıkça kendilerini daha zor durumda bulurlar.

Deniz artık bir işletme sahibidir ve kendine nefes alacak bir alan yaratır. Nazlı’ya çekildikçe Alya’nın varlığından rahatsız olmaya başlar. Engin’le yeniden bir ilişki kurmaya çalışan Fatoş’a Tarık dostluğuyla teselli verir.

Öte yandan Demet ve Hakan Bulut ve şirket üzerindeki bütün kozlarını oynarlar. İkisi de her hamlesinde Ferit’i kollamaktadır; Hakan onu bitirmek için, Demetse kalbini kazanmak için. Bu savaşta herkes payına düşeni alacaktır.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir