Moda

Ekose Desen Nasıl Kullanılır?

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 3
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Ekose sonbahar/kış sezonunun gözde desenlerinden biri. Yıllardır modası geçmeyen ekoseyi eteklerde pantolonlarda ceketlerde her yerde göreceğiz.

Siz de ekose modasına ayak uydurmak istiyorsanız mini bir ekose eteği diz üstü çoraplarla kombinleyip “back to school” modasına göndermede bulunabilir ya da siyah bir pantolonla ekose gömleğinizi kombinleyerek rahat ve cool bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Ekose etek giymek istiyor ama okul eteği gibi durmasını istemiyorsanız ekose kalem etekleri giymenizi size öneririz. Stilettolarınız ve crop top üstle kalem eteğinizi kombinlediğiniz zaman şık ve modern görünebilirsiniz.

Ekose Desen Zordur

Kıyafette desen kullanmak çok zordur. Ayakkabısından çantasına, montundan pantolonuna hepsi uyum içinde olmalı. O nedenle desen kullanırken kolaya kaçıp siyah ya da beyaz gibi tek renk ile kombinleyip desenli parçanızı star haline getirebilirsiniz.

Önceki1 of 3
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir