Magazin

Erkan Petekkaya Sosyal Medyaya Veda Etti

Hazırlayan  | 

Erkan Petekkaya, sosyal medya hesaplarını kapattı. Kendi kontrolünün dışında beğeni gönderimi ya da kişi takibi olduğundan instagram hesabını kapatmaya karar veren Erkan Petekkaya, facebook hesabının olmadığını da takipçilerine hatırlattı. Kendi adına açılan hesapların gerçek olmadığını söyledi.

Geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz ve Ozan Güven de instagrama kötü tavır ve yorumlar yüzünden veda etmişti fakat Cem Yılmaz dayanamayıp 13 gün sonra tekrardan instagram hesabını geri açmıştı.

Erkan Petekkaya’nın Son Paylaşımı

Şimdilerde Fox TV’de Kayıtdışı dizisinde gördüğümüz ünlü oyuncu Erkan Petekkaya son paylaşımının altına “Hesabımda bir karışıklık var tanımadıgım kişiler takip ediliyor ,bazı kişiler takipten çıkarılıyor paylaşımlara insiyatifim dışında begeniler gidiyor.bu sorun çözülene kadar instagram hesabımı kullanmayacagım.ayrıca ben facebouk kullanmıyorum adıma açılmış sahte hesaplardan uzak durunuz lütfen.sevgiler saygılar.” yazdı.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir