Aşk ve İlişkiler

Erkekler İlk Buluşmada Nelere Dikkat Eder?

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

İlişkiler hayatımızın önemli bir parçasını oluşturuyor ve doğru kişiyi bulmak bazen bir ömür sürebiliyor. Durum böyle olunca doğru kişiyi arama işini tamamen şansa bırakmamak gerekiyor. Kendi şansınızı kendiniz yaratın ve onu ilk buluşmada etkileyin. İlk buluşmada erkekler nelere dikkat eder diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Giyiminize Dikkat Edin

kıyafet seçimi

Öncelikle şunu unutmayın, giyiminize tahmininizden daha çok dikkat ediyoruz. İlk buluşmaya tabii ki balo elbisesi ile gitmeyeceksiniz ama nasılsa umurunda değil diyerek elinize ilk gelen kıyafeti giymeniz de yanlış. Kadınlığınızı daha ön plana çıkartan elbiseler, erkeğinizin dikkatini çekmenizi kolaylaştıracaktır. Erkeklerin büyük bir bölümü erkeksi giyinen ya da davranan kadınlardan hoşlanmıyor.

Rahat Olun Modern Kadın

ilk buluşma

Özellikle ilk buluşmada yemeğe giden kişilerin en çok dikkat etmesi gereken maddelerden birisi bu. Kraliyet ailesinin karşısında yemek yemiyorsunuz. Doğal olun, sırf adı havalı gözüküyor diye daha önce hiç duymadığınız yemekleri sipariş etmeyin. Damak tadınıza uygun, sevdiğiniz, bildiğiniz şeyleri sipariş edin. Sonuçta ucunda rezil olmak var. Bu riski göze almayın.

Doğru Kokuyu Seçin

parfüm seçimi

Teninize ve ruh halinize en uygun parfümü bulmak sizin işiniz. Ancak bu kokuyu ararken vanilya, tarçın, lavanta ve meyve kokuları üzerinde durmanız ilk buluşmada erkeğinizi etkilemenizi kolaylaştırır.

Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir