Eğlence

Evde Keyifle İzleyebileceğiniz 10 Yabancı Komedi Dizisi

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

İşten ya da okuldan geldiğinizde hayatın stresinden sizi uzaklaştıracak, modunuzu yükseltecek bir dizi mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Bazıları çok bilinmiş, herkesin izlediği ve çok beğendiği komedi dizileri olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Yemek yerken ya da otururken izleyebileceğiniz her bölümü yaklaşık 20 dk süren dizi önerilerimize bir göz atın.

Komedi dizilerinden sıkıldım, biraz bilim kurgu izlemek istiyorum diyorsanız sizin için seçtiğimiz 10 bilim kurgu dizisine bakmadan geçmeyin. Şimdiden iyi seyirler…

New Girl

Fox’ta yayınlanan sitcom tarzı New Girl Dizisi altıncı sezonu ile devam etmekte. Dizi yayınlanmaya başladığı tarihlerden itibaren Golden Globe, Emmy ve sayısız ödüle aday olmaya başardı. Jessica, Los Angeles’te yaşayan sıra dışı bir öğretmendir. Bir gün eve döndüğünde erkek arkadaşı Spencer’i başka bir kadınla yakalar ve hemen O’nu terk eder. Erkek arkadaşından aniden ayrılmasının ardından kendine gelmeye çalışmaktadır.

En iyi arkadaşı Cece’nin yardımı ile kalacak bir yer bulur. Taşındığı dairede, bayanların kaldığını sanmasına rağmen üç bekar erkek kalmaktadır. Jessica romantik filmler izlemekte, büyük duygusal iniş çıkışlar yaşamaktadır. Bu üç erkek Jessica’nın depresyondan kaynaklanan davranışlarını biraz tuhaf bulmakla birlikte hemen her zaman O’na destek olmaya çalışır. Karakterler otuzlarının başlarında, olgunlaşmakta olan ve ilişkilerini düzene koymaya çalışan, kariyer sorunları ile boğuşan insanlardır.

Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

1 Yorum

  1. Pingback: Bir Solukta İzleyeceğiniz 10 Yabancı Bilim Kurgu Dizisi - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir