Magazin

Fettah Can Baba Oldu!

Hazırlayan  | 

Fettah Can ve Cansu Kurtçu çiftinin bu akşam ikiz bebekleri oldu. Kontrol için hastaneye giden çift doğumun başladığını öğrendi.

8 yıl aşk yaşadıktan sonra 2014 yılında dünya evine giren Fettah Can ve Cansu Kurtçu bugün bebeklerine kavuştu. Biri kız biri oğlan olan ikiz bebeklerine çift Vera ve Oğul isimlerini verdi. Ünlü çiftin bebeklerinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

fettah can

Hoşgeldin Vera ve Oğul Bebek!

Fettah Can bu güzel haberi takipçileriyle instagram hesabından paylaştı. Paylaşımında “İkizler bize sürpriz yaptı! Bugün kontrol için hastaneye geldiğimizde Doktorumuz doğumun başladığını söyledi… Çok şükür Vera ve Oğul akşamüstü sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiler. Annemizin ve ikizlerin sağlığı iyi sadece dinlenmeye ihtiyaçları var ilginize teşekkürler.” yazdı.

fettah can cansu kurtçu

Çiftin yakın dostları Demet Akalın’da hastaneye bebek ziyaretine gitti. İyi dileklerini paylaşan Akalın hastane odasındaki “Vera Oğul” yazılı süsü paylaştı.

fettah can baba oldu

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir