Yaşam

İdeal Profil Fotoğrafı İçin İpuçları

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 3
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

İlk izlenim çok önemlidir! Gerçek hayat ya da dijital dünya fark etmez; yeni insanlarla tanışırken en çok dikkat edilmesi gereken şey ilk izlenimdir. Sanal dünyada çok fazla zaman geçiriyorsanız, profil fotoğrafınızı gözden geçirme zamanınız geldi demektir! İşte lider tanışma uygulaması Happn’dan ideal profil fotoğrafı için ipuçları…

KENDİNİZ OLUN

Eğer profil fotoğrafınızda aileniz, arkadaşlarınız ya da evcil hayvanınız yer alıyorsa, silin! Yakın çevrenizle olan fotoğraflar, sizinle tanışmak isteyen kişilere hakkınızda fikir verse de kimi zaman yanıltıcıdır ve insanların profilinizi atlamasına sebep olabilir. Bu sebeple içinde sadece sizin olduğunuz bir fotoğrafla beğeni alma şansınız daha yüksektir. Etkileyici bir profil fotoğrafı için odakta sadece olmalısınız!

İLGİ ÇEKİCİ OLUN

Fotoğrafınızda kendiniz ve yaşam tarzınız hakkında biraz bilgi vermek, yeni insanların ilgisini çekmek için her zaman iyi bir fikirdir. Giyim tarzınızdan, saç ve makyajınıza beden diliniz sizinle ilgili birçok ipucu verebilir. Profilinizde dünyaca ünlü özlü sözler yazmak yerine kendi ilgi alanlarınızı yansıtan bir fotoğraf kullanmak daha fazla insanın ilgisini çeker. Kim bilir, belki de yolunuz sizin gibi bir spor bağımlısı ile kesişir!

Önceki1 of 3
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir