Eğlence

İki Yalancı 6. Bölümde Neler Olacak?

Hazırlayan  | 

Esra’nın düzenlediği takı lansmanında Serkan ile Alp arasında yaşananlar her şeyin seyrini değiştirir! İki Yalancı, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Gözlerinin önünde Serkan’ın Esra’ya evlenme teklif etmesi ile Duygu yıkılmıştır. Üstelik anneannesinin yüzüğü ile yapılan evlenme teklifi sinirini iki katına çıkarır. Arkadaşının acısına çare bulmak isteyen Burcu uzun zamandır aklını kurcalayan Cenk mi, Naci mi sorusuna yanıt bulmuştur. Esra hazırladığı takı koleksiyonu için bir lansman düzenler. Bu sırada Serkan ve Alp arasında yaşananlar her şeyin seyrini değiştirecektir.

iki yalancı 6. bölüm

İki Yalancı son bölümde neler oldu?

Serkan’ın, Esra’ya yaptığı evlenme teklifi herkesi şaşkınlığa uğratır. Bu durumu kabullenemeyen Duygu, hem kaptırdığı yüzükten hem de Serkan ile Esra’nın evlenecek olmasından rahatsızlık duyar. Duygu’nun bu süreçte en büyük yardımcısı en yakın arkadaşı Burcu olur.

Duygu ile Serkan’ın yüzleşmek için bir araya gelmesi, büyük bir felaketin habercisi olur. İkilinin baş başa fotoğraflarını çeken gizemli kadın, daha sonra bu fotoğrafları koz olarak kullanacaktır. Öte yandan Burcu, tercihini yapmıştır. Cenk’i sokak ortasında öpen Burcu, genç aşığın bayılmasına sebep olur. Gördüklerini kabullenmekte zorlanan bir diğer kişi de Naci’dir. Naci, yine kalbine kilit vurmak zorunda kalır.

iki yalancı

Duygu ile Serkan bi aradayken çekilmiş fotoğrafı ise Alp ve Esra’nın karşısına çıkar. İki kardeş gördükleri manzara karşısında yeni bir karar almak durumunda kalırlar.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir