Alışveriş

Kablosuz Şarj Eden Çanta : Swenna

Hazırlayan  | 

Dünya değişiyor ve ihtiyaçlarımız sürekli yenileniyor. Bundan 10 sene önceki ihtiyaçlarımız ile şimdiki ihtiyaçlarımız aynı değil. Bunun farkında olan Swenna , telefonları kablosuz şarj eden çanta modellerini tanıttı.

Farklı modelleri ile göz kamaştıran Swenna çantalar, hiç bir kablo, aparat ya da adaptör ihtiyacı olmadan telefonunuzu kablosuz şarj edebiliyor. Eğer bir Swenna çantanız varsa tek yapmanız gereken telefonunuzu çantanızın içinde taşımak. Swenna çanta telefonunuzu tamamen kablosuz olarak şarj eder. Bir tuşa bile basmanıza gerek kalmaz.

Çantanızı şarj etmekte bir o kadar kolay. Evinize gittiğinizde Swenna kablosuz şarj pedinin üzerine çantanızı bırakmanız yeterli. Çanta kablosuz şarj olur ve bu sayede hiç bir zaman prize bağlı kalmak zorunda olmazsınız.

Swenna Mesa kablosuz şarj eden çanta
Swenna Mesa kablosuz şarj eden çanta

Geleceğin Çantaları

Çantanın geleceğini oluşturacağını söyleyen Swenna , kablosuz şarj eden çanta ile sınırlı kalmayacak. Yakın gelecekte başlayacak Kickstarter kampanyası ile dünyaya açılmayı planlayan Swenna, Kickstarter sonrası modellerinde Bluetooth, GPS, RFID koruması ve laptop şarj eden çanta gibi özellikleri barındıracak.

Yakın gelecekte telefonunuza bir arama geldiğinde çantanız titreyecek ve gelen hiç bir aramayı kaçırmayacaksınız. Eğer müsait değilseniz çantanızın sapına tek bir dokunuşla aramayı reddedebileceksiniz. Ayrıca kişiye özel titreşimler sunacak olan Swenna çantalar, arkadaşınız aradığında farklı, sevgiliniz aradığında farklı titreyecek. Bu sayede kimin aradığını telefonunuza bile dokunmadan öğrenebileceksiniz.

USB-C aracılığıyla şarj olan MacBook, MacBook Pro gibi bilgisayarları da şarj edebilecek olan Swenna çantalar, bunu normal priz hızında yapacak. Siz de bu sayede bir daha asla şarj problemi yaşamayacaksınız.

Swenna Bucket kablosuz şarj eden çanta
Swenna Bucket kablosuz şarj eden çanta

Kablosuz Şarj Eden Çanta Standart!

En güzel yanı ise istemediğiniz özellikler için para ödemek zorunda olmamanız. Her Swenna çanta telefonunuzu kablosuz şarj edebilirken, GPS ve Bluetooth özellikleri ek olarak sunulacak. Bu sayede istediğiniz özellikleri alıp istemedikleriniz için ekstra para vermek zorunda kalmayacaksınız.

Kablosuz şarj eden çanta kavramını hayatımıza sokan Swenna’nın bunu daha ileriye taşıyabilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacı var. Bir Türk girişimin dünyaya açılması için, giyilebilir teknolojileri ve çantanın geleceğinin daha güzel olması için sizde Swenna’yı Kickstarter kampanyasında destekleyin. Kampanyanın ne zaman başlayacağını öğrenmek, mevcut satışta olan modelleri görmek için buraya tıklayarak Swenna’nın web sitesini ziyaret edebilir, ana sayfada bulunan mail formuna e-mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir