Eğlence

Kalp Atışı 10. Bölümde Neler Olacak?

Hazırlayan  | 

Cuma günlerinin en çok izlenen dizisi Kalp Atışı’nın bayram sebebiyle bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak. Show TV Web’e özel fragman yayınladı. Fragman kısa zamanda çok fazla izlendi. Kalp Atışı’nın yeni bölümü 8 Eylül akşamı saat 20:00’de!

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Ali Asaf’ın Eylül için hazırladığı sürpriz gece beklenmedik bir şekilde son bulur.

kalp atışı 9 bölüm

Hastanenin bahçesinde bulunan küçük kızın şok edici sırrı, Süleyman ve Ziyanur’un dinmeyen öfkeleri, Oğuz’un Eylül için girdiği savaştan vazgeçmeyişi… Bütün bunlar olurken sıradan gibi gözüken bir hırsızlığın ardından ortaya çıkan akıl almaz tehlike, tüm hastanenin üzerini kara bir bulut gibi kaplar.

Birbirini tetikleyen olaylar, bunun bedelini ödeyen masum insanlar ve her şeyin ortasında bir çıkış yolu arayan Eylül! Tüm bunlara sebep olduğundan habersiz Eylül olanları durdurmak isterken, Ali Asaf başta olmak üzere birçok kişinin hayatı bu sefer pamuk ipliğine bağlıdır.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

1 Yorum

  1. Pingback: Kalp Atışı 11.Bölümde Neler Olacak? - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir