TV Rehberi

Kalp Atışı’nın Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Hazırlayan  | 

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Kalp Atışı’nın yeni bölümünde Eylül babaannesinin ölümünün arkasındaki sırrı çözebilecek mi? Evlilik teklifi yapan Ali Asaf ne cevap alacak?

Kalp Atışı’nın Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Eylül Ali Asaf’ın sürpriz teklifi sırasında gelen beklenmedik telefonla sarsılır. Kendisini arayan Serdar’a ulaştığında ise her şey daha karmaşık bir hal almıştır. Eylül telefonun gizemini çözmeye çalışırken, geçmişiyle ilgili büyük sırrını da Oğuz ile paylaşır.

Eylül’ün gitmesinin ardından, kafenin yakınında yaşanan büyük trafik kazasına ilk müdahaleyi Ali Asaf yapar. Mutlu bir ailenin bir anda içine düştüğü durum, bir anne için çok zor bir karar vermeyi gerektirecektir.

Süleyman ve Sinan’ın, Eylül’ün yarattığı tehlike nedeniyle kendisinden kurtulmak istemeleri, artık Ziyanur ile açıkça restleşmelerine sebep olur.

Mehmet’in doğru insan olma yolunda değişme çabaları Eylül’ü sevindirirken, Ali Asaf’ı da tedirgin eder.

Ali Asaf, Eylül ile konuşup, büyükannesinin ölümündeki soruların yanıtlarını bulmasına yardım etmek isterken, çok büyük bir kaza yaşanır.  Eylül yine çok sevdiği birisini kaybetmekle karşı karşıyadır.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir