Yaşam

Kasım Ayı Burç Yorumları

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 12
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin yaşam kalitesini yükselten tavsiyeleri paylaşmak için oluşturduğu “İyi Yaşa” platformu yazarlarından Yönetim Danışmanı ve Astrolog Binnur Zaimler Kasım ayı için de her burca özel tavsiyelerde bulundu. İşte Binnur Zaimler’e göre ayın değerlendirmesi ve burçlara göre tavsiyeler:

Koç

Kasım ayı, en yakınınızdakilerle ortaklaşa konularda yeni gelişmeler getiriyor. İşyerindeki ortağınız veya en yakın çalışma arkadaşınız ile bir yatırıma girebilir, getirileri olan büyük bir proje için paraları birleştirebilirsiniz. En iyi zamanda hareket etmek istiyorsanız Kasım ayı, özellikle 8 Kasım sonrası el sıkışmak için uygun görünüyor. Tabii bu gelişmelerin içinde özel hayatınızdaki ortak yatırımlar da girebilir. Eşinizle bir alım yapmak, miras yoluyla gelen bir kaynaktan yararlanmak da mümkün. İşyerinde ikili çalışmalar sırasında dengeyi tutturmanız, karşıdaki kişileri kırmadan ilerlemeniz yapacağınız en doğru hareket olacak.

koç burcu

4 Kasım günü gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken özellikle para konularıyla ilgili yeni durumlar ortaya çıkabilir. Tüm aldığınız bilgiler ışığında doğru kararı vermeniz de kolaylaşıyor. Bu dolunay sizin maddi anlamda birikimlerinizi artırabileceğiniz koşullar getiriyor. 6 Kasım sonrası yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işleriniz oldukça hareketleniyor. Medya, iletişim ve kişisel gelişim konularına bu tarihten sonra zaman ayırın. İstediğiniz o kursa başvurmanın zamanı geldi. Akademik ortamda ilerlemek istiyorsanız, hemen araştırmalara başlayın. 18 Kasım günü gerçekleşecek Yeniay, ikili ilişkilerinizde değişim yaratmanızı sağlıyor. İlişkinizde maddi ve manevi yönden yeni durumlar ortaya çıkabilir. Birbirinize daha fazla yakınlaşmanız mümkün.

Önceki1 of 12
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir