Eğlence

Kayıtdışı Bu Akşam İlk Bölümüyle Ekranlarda!

Hazırlayan  | 

Kanallar kış sezonu için birer birer yeni dizilerini yayınlamaya başladı. Fox TV’nin güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken çeken yeni dizisi bu akşam saat 20:00’de ekranlarda!

Erkan Petekkaya(Ali Kemal), uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandırırken, Songül Öden(Zeynep) sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıracak. Dolunay Soysert(Esra) ise Ali Kemal’in eşi olarak rol alacak.

Güçlü Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisinin yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures üstlenirken senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor.

Proje tasarımı ve kreatif yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği projede güçlü oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Dizide Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir