Moda

MBFWI Deniz Berdan Defilesi

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 4
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

DB BERDAN, samimiyetle kendin olmanın güzelliğini, “Senin gücün sen olman” sloganı ile Pepsi “Choice of a New Generation” mottosunu birleştirerek sunuyor. Begüm ve Deniz Berdan ilham aldıkları Pepsi markasının 80’ler ve 90’lar döneminden esinlendi. 45 parçalık hazırlanan koleksiyon, sloganlarında pozitif mesajlar vererek insanları, içinde sır gibi tuttukları güçleri dışarı çıkarmalarına teşvik ediyor.

Mbfw 2018 sonbahar DB BERDAN, insanları kendi benliklerini kabul edip, kendilerini sevmeye davet edeceği 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonunu, Pepsi sponsorluğunda, 28 Mart 2018 Çarşamba saat 14:00’da, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Zorlu PSM’de unutulmaz bir defileyle tanıttı.

Deniz Berdan ve Begüm Berdan tarafından oluşturulan Türkiye’nin en sıra dışı ve keskin moda tasarım markası DB BERDAN, 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonunda tüm jenerasyonların destekçisi ve trend belirleyicisi ikonik marka Pepsi®’den yola çıktı.

Db berdan defilesi

Kendini sevmek ve özelliklerinin farkına varıp o özelliklerini gururla taşımak üzerine kurulu olan koleksiyon, geçmişten günümüze sayısız defa değişime uğramış “fiziksel güzellik” tanımını tamamen değiştirip normların dışına çıkması, olarak yeniden yorumluyor.

Önceki1 of 4
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir