Eğlence

Meryem 3. Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Hazırlayan  | 

Kazanın ayrıntılarını öğrenmek isteyen Güçlü, Burcu ile hareket etmek istiyor! Meryem 3. Bölümü ile bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

Meryem’in 16 Ağustos 2017 Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Meryem, Savaş’ın çıkardığı yangında kuşu kurtarmak için canı pahasına ateşler içine atlıyor; onu kurtaran yine Savaş oluyor! Savaş ile Güçlü, Sevinç’in ölümüyle sonuçlanan kazanın ayrıntılarını öğrenmek isterlerken, bilmedikleri gerçekleri öğrenirler!

Meryem’in Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Savaş ateşlerin içinden Meryem’i kurtarır. Meryem, baygın halde onu kurtaranın Oktay olduğunu zanneder. Bu durum Oktay’ın işine gelecektir. Hastanede gözünü açan Meryem, Savaş’tan şikayetçi olmaz ama Oktay’ın baskılarına dayanamayıp Savaş için uzaklaştırma kararı çıkarttırır.

Turan’ın, Meryem’in yakını olduğunu öğrenen Savaş, bu işte babasının parmağı olduğunu anlar. Meryem’den sorularının cevaplarını alana kadar peşini bırakmayacaktır. Meryem’in ağzından laf alamayan Savaş, Meryem’i kaçırır. Oktay deliye döner. Sırrının açığa çıkacağını düşünen Oktay, her şeyi yapabilecek durumdadır.

1 Yorum

  1. Pingback: Meryem 4. Bölümde Neler Olacak? - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir