Eğlence

Meryem’in Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Hazırlayan  | 

Meryem’in yeni bölümünde olaylar kızışıyor. Oktay Savaş’ı büyük bir seçim yapmaya zorluyor. Meryem 8. bölümüyle bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de!

Kazayla ilgili önemli bir kanıt bulunuyor; Oktay büyük bir paniğe kapılıyor!

Oktay, amaçlarına adım adım ulaşmak üzeredir. Yurdal Sargun ile iş birliği yapmış, Sargun Holding’te çalışmak istemektedir. Fakat en önemli arzusu Savaş’ın, Meryem’den uzak durmasıdır. Yurdal, şirket kısmına boyun eğer fakat Savaş’ın, Meryem’den uzak durması çok da mümkün değildir.

Öte yandan Savaş, Arif’i yeniden kliniğe aldırır. Meryem ona güvenmeye başlar. Güçlü, sonunda Burcu’yu ikna eder ve Burcu arşive girer. Delil torbasında buldukları ‘’Ş’’ harfli kol düğmesi onları hedefe daha da yaklaştırır. Kol düğmesinin tekrar gündeme geldiğini öğrenen Oktay ise deliye döner. Savaş, Meryem’e daha da yakınlaşır ve Oktay’ın onu daha fazla kandırmasına müsaade etmemeye karar verir.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir