Moda

Mom Jean Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Son zamanlarda sıklıkla gördüğümüz, tekrardan trend olan mom jeanleri aslında biz 90’larda görmüştük. 90’lı yıllarda “Kadın değilim, anneyim!” sloganıyla çıkan bu pantolonlar, şimdi eskiye nazaran daha tarz ve feminen bir görünüm sunuyor. Yüksel bel, boru paça,kalın kottan yapılan bu pantolonlar sokak modasını ele geçirmiş durumda.

Mom Jeanleri Kimler Giymeli?

Kum saati vücut tipine sahip olanlar, dikdörtgen ve oval vücut tipine sahip olanların rahatlıkla giyebileceği model mom jean.

Armut tipi bir vücut şekli olanların ise kesinlikle uzak durması gereken bir model. Pantolon kesimi itibariyle kalça kısmına dikkatleri çektiğinden kalçası büyük olan kadınların tercih etmemesi gerekiyor.

Vücut Tipinizi Öğrenmek için Tıklayın!

Mom jean pantolonlar, daha çok ince ve uzun bacaklı kadınlara uygun desek yeridir. Ama uzun bacaklı biri değilseniz, üzülmeyin! Topuklu ayakkabılar ne güne duruyor. Topuklu ayakkabılarla bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

 

Mom Jean Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Mom jean pantolonlarla çok güzel günlük bir şıklık yaratabilir ya da çok rahat spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir