Magazin

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Ayrılıyor!

Hazırlayan  | 

Ağustos 2015’te dünya evine giren Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti boşanıyor. Haklarında sık sık “Boşanıyorlar” şeklinde haberler çıksa da çift bu iddiaları her seferinde reddetmişti. Ancak bu sefer iddialar doğrulandı ve Murat Dalkılıç sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla eşi Merve Boluğur’la boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur

Murat Dalkılıç Paylaşımı

“Yıllardır büyük aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur’la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık… Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz.

Ayrılma sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermesi sonucu ortaya çıkmıştır.

Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Murat Dalkılıç”

İlginizi Çekebilir: İnstagramda Ünlüler(16 Ağustos)

 

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir