Dekorasyon

Özgün ve Minimal Yaşam Alanları

Hazırlayan  | 

İlham veren renkler canlı tonlar ile buluşarak soğuk günlere sıcak bir dokunuş yapıyor. Işıltılı tasarımların sade çizgilerle buluştuğu dekorasyon ürünleri mekanlara farklı bir boyut katıyor. Estetiğin uyumlu renklerle zenginleştirildiği formlar evlerin en dikkat çeken parçaları arasında yerini alacak. Bu kış evler addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi’ yle daha trend ve modern bir havaya bürünecek.

Rustik Güç

Zamana karşı gelen doğal görünümlü tasarımlar evlerde hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Yalın görünümlü ve doğal tonlarda olan tasarımlar doğanın gücünü evlere taşıyor. Ahşap mobilyalar yeşil ve beyaz renk natürel tonlarla bir araya gelerek sıcak aynı zamanda ferah yaşam alanları yaratacak.

Yemek Masalarında Zengin Renkler

Özenle hazırlanan ve herkesin bir araya geldiği özel sofraları renklendirmenin şimdi tam zamanı…Yaşam alanlarının estetik duruşunu yemek masalarına taşıyacak gümüş ve beyaz tonda tabakalar, renkli bardaklar yemeklerinizi şölene çevirecek. Doğanın zenginliğini yansıtan yeşil tonda aksesuarlar masanın zarafetini tamamlayacak dokunuşlardan.

Aksesuarlarda Estetik Duruş

Natürel tonlardaki aksesuarlar ilham veren duruşuyla yaşam alanlarında sıcak ve ferah bir ortam yaratacak. Ocak ayının öne çıkan trendleri gold, beyaz ve ahşap tasarımlar olurken, farklı tarz ve boyutlarda mumlar da evlerin baş köşesinde yerini alacak.

Rahat Dokunuşlar

Evde yaşam keyfini arttıran rahat koltuklar, farklı tarz ve renklerde ki koltuk şalları yastıklar ile bir araya gelerek tasarımın ruhunu yaşatacak.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir