Eğlence

Özgürlüğün 50 Tonu Filminden İlk Fragman Geldi

Hazırlayan  | 

E.L. James’in çok satan “Grinin 50 Tonu” kitap serisinin üçüncü ve son filminden ilk fragman geldi. Son 3 yıldır her Sevgililer Günü’nde vizyona giren film serisi bakalım bu sene sinema salonlarını ne kadar dolduracak?

Özgürlüğün Elli Tonu 9 Şubat’ta Vizyonda!

Jamie Dornan ile Dakota Johnson’ın başrollerini paylaştığı film serisinin sonuncusu Özgürlüğün 50 Tonu’nda Anastasia ve Christian evleniyor. Birbirlerine olan tutkuları ve aşkları alışılmışın dışında ele alınan filmde karakterlerin başından bela da eksik olmuyor.

Fragman yayınlandıktan sonra ilk 24 saat içinde 2 milyona yakın izlendi.

Anastasia Steele’in ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Grey’le tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christian’ın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan, ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana, daha derin bir bağlılık istiyordur. Onu yanında tutmaya kararlı olan Christian, bunu kabul eder.

Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, Grey’i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Anastasia’nın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Grey’in yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi, Grey’inse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir.

Ama geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana’nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür…

 

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir