Magazin

Pelin Karahan Ekranlara Geri Dönüyor!

Hazırlayan  | 

Kavak Yelleri dizisiyle çıkış yapan Pelin Karahan ekranlara yemek programıyla geri dönüyor. İki çocuk annesi Pelin Karahan’ı bu sefer farklı yönüyle göreceğiz. Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programıyla gündüz kuşağında bizimle olacak Karahan akşam ne yemek yapsam derdinden bizi kurtaracak. Her ilden değişik tatlar ile mutfağınızı zenginleştirecek program Eylül’de Show Tv’de!

Pelin Karahan’ı ekranlarda en son “Yeter” dizisinde Aylin karakteriyle görmüştük.

Pelin Karahan “Pelin Karahan’la Nefis Tarifler” programıyla, Nursel Ergin’in “Nursel’le Evin Tadı” programına sıkı bir rakip olacağa benziyor.

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler

Show TV ekranlarında, bir yıldız mutfağa giriyor… Artık “akşama ne pişireceğim” diye düşünmeyin! Başarılı oyunculuğuyla, güzelliğiyle, güler yüzüyle, anneliğiyle milyonların sevdiği  Pelin Karahan,  televizyon ekranlarında ilk kez mutfaktaki meziyetlerini konuşturuyor.

Sevilen oyuncu Pelin Karahan, hafta içi her gün tadı damakta kalan  lezziz tarifler için birbirinden renkli konuklarını mutfağında ağırlıyor. Her gün elinin lezzetini yöresel yemeklerle buluşturan, mutfakta şahane tatlar ortaya çıkaran hanımlarla birlikte, şehir şehir Anadolu Mutfağı evlerinize geliyor.

“O yemeği hazırlarken neden ben aynı tadı, kıvamı tutturamıyorum” diyenler… Pelin Karahan’la Nefis Tarifler tam size göre… Her yemeğin tadına tat katan önemli ipuçları ve lezzet tüyoları da Pelin Karahan’la Nefis Tarifler’de ekrana geliyor.
Pelin Karahan, kimi zaman da birbirinden ünlü isimlerle bir yandan nefis yemekler hazırlanırken bir yandan da tadına doyulmaz sohbetler ediyor.

İçinizi ısıtacak çorbalar, tadı damakta kalacak ana yemekler, masanızı donatacak  yöresel tatlar, bin bir çeşit tatlılar, çay saatinizde keyfinize keyif katacak pastalar, kurabiyeler, daha neler neler…

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir