Eğlence

Sahil Kenarında Keyifle Okuyabileceğiniz 10 Eğlenceli Kitap

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

“Ne Okusam?” diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Yaşadıkları garip ve komik olayları esprili bir dille anlatan, keyfinizi yerine getirecek, okurken kahkaha krizlerine gireceğiniz 10 kitabı sizler için bir araya getirdik. Sahil kenarında güneşlenirken, evde boş zamanlarınızda otururken keyifle okuyacağınız kitaplar.

Biz Şimdi Neyiz?- Pucca Günlük

pucca günlük

Blogger’ların atası, Monçiçi bakışlı, Zalim stalker, Fake evliya pucca sunar!

Bir blog yazıp hayatı değişen, hatta o hayattan bir de film yapılan, geçmişinden kaçarken bile yine ona sığınan PuCCa, çok acı çekti, inanılmaz eğlendi, hep yanlış kişilere âşık oldu, çok çalıştı, bazen aç uyudu, böbreğini satmayı bile düşündü, gün geldi hayvanlar gibi para saçtı, inanılmaz güzel dedikodu yaptı, kaymak gibi işin içinden sıyrıldı, sürekli burnunu boka batırdı, çok gezdi, çok sarhoş oldu, tek gözü kör bir köpeği evlat edindi, hayal ettiği eve taşındı sonra pişman oldu, çok kınadı ve hepsini tek tek yaşadı.

Şimdi de, neredeyse hiç ama hiç tanımadığı ama bütün acılarını ezbere bildiği bir adamla evlenecek… Ve sonunda ilk kez mutlu sona ulaşacak… mı acaba?

Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir