Eğlence

“Bu Sayılmaz” İlk Bölümüyle Bu Akşam Ekranlarda!

Hazırlayan  | 

Türkiye’nin komik isimleri Fox Tv’nin yeni dizisi “Bu Sayılmaz”da buluşuyor. Çarşamba akşamları saat 20:00’de ekrana gelecek dizinin oyuncu kadrosunda ise Binnur Kaya, Mustafa Üstündağ, Settar Tanrıöğen gibi usta isimlerin yanısıra Burak Satıbol, Hakkı Ergök, Derya Şensoy, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi komediyi arttıracak oyuncular da yer alıyor.

Dizi Hakkında Genel Bilgi

Ve karşınızda ekranların en traji komik ailesi: Sayılmazlar. Abla Melek Sayılmaz, abi Armağan Sayılmaz, ve kız kardeşler Biricik ve Cansın Sayılmaz’dan oluşan ailemiz İstanbul’da oldukça sıkıcı bir hayat sürdürmektedir. Melek Sayılmaz’ın hayattaki tek arzusu, bir başına büyüttüğü kardeşlerinden bir an önce kurtulmak ve böylece o hep hayalini kurduğu Bodrum’a ilk otobüsle kaçabilmektir. Ancak sivri dilli, hazır cevap ve kardeşlerinden illallah diyen ablamız Melek hanım, öyle pek de melek sayılmaz.

İlk Bölümde Neler Olacak?

Bugün Sayılmaz Ailesi için çok önemli bir gün.  Akşam, ailenin genç kızlarından Biricik’i istemeye gelecekler.  Melek, kardeşlerinden en azından biri evlenecek ve evden gidecek diye çok mutlu. O, her şeyin yolunda gitmesi için elinden geleni yapacak. Fakat elinden gelmeyen 2 şey var:  türkücü  ağabey Armağan Sayılmaz ve şaşkın kardeş Cansın Sayılmaz. Bu gece, bu iki kardeşi olabildiğince gizlemesi lazım. Çünkü müstakbel damat Çırağan, 352 kuşaktır çok zengin bir ailenin tek oğlu. Bu ailenin Sayılmaz’ları beğenmesi pek mümkün görünmüyor.

Gümbür Türkü Bar’da da durumlar biraz karışık. Cengiz, ne faturaları, ne maaşları ödeyebiliyor. Bir yandan Azimet Güzelyer, Cengiz’in ensesinde boza pişirmeye devam ediyor. Cengiz’in en acilinden hit bir şarkı çıkarması ve köşeyi dönmesi lazım. Arayış içine giren Cengiz’in yolu Küçük Semiha’yla kesişiyor. Küçük Semiha, tüyler ürperten şarkılarıyla kendisini Gümbür Türkü Bar ailesine zorla kabul ettiriyor. Bu zoraki anlaşma Küçük Semiha’yla Armağan’ın karşılaşmasına ve aşırı platonik bir aşkın doğmasına sebep oluyor.

Melek, kardeşinin isteme gecesinin pürüzsüz geçmesi için her şeyi yaparken aksi gibi aynı gün Cengiz ve Armağan da şöhret olmak için her şeyi yapacak. Biricik’in isteme gecesi, Küçük Semiha’nın aşkı, Armağan’ın şöhrete giden ilk adımları derken bakalım işler nereye varacak?

 

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir