Magazin

Selena Gomez Ameliyat Oldu!

Hazırlayan  | 

Amerikalı şarkıcı Selena Gomez geçen sene yakalandığı Lupus hastalığı sebebiyle ameliyat oldu. Böbrek nakli yaptırmak zorunda kalan şarkıcıya en yakın arkadaşı böbreğini verdi. Gomez, arkadaşıyla hastane odasında el ele çekildiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı.

selena gomez ameliyat

25 yaşındaki genç yıldız kendisinin neden ortalıklarda görünmediğini soran hayranlarının merakını yaptığı paylaşımla giderdi. Paylaşımında hastalığı nedeniyle yeni albünün tanıtımını da yapamadığını açıkladı.

“Fedakarlıkların En Büyüğü”

Selena Gomez’in yakın arkadaşı Francia Raisa, arkadaşının hastalığı atlatması için böbreğini vermeyi kabul etti. Gomez hastane odasında paylaştığı fotoğrafın yanı sıra ameliyat izini gösteren fotoğrafları da takipçileriyle paylaştı. Paylaşımının altında ise hastalığının hikayesini anlatan şarkıcı “Bazı fanlarımın yazın neden gözlerden uzakta olduğumu ve gurur duyduğum yeni müziğimin tanıtımı için neden çabalamadığımı sorguladığının farkındayım.

Selena Gomez Böbrek Nakli

Sebebi şu ki yakalandığım Lupus hastalığı nedeniyle böbrek nakli olmam gerekiyordu. Genel olarak sağlığımın düzelmesi için dinlenmem gerekiyordu. Dürüst olmak gerekirse sizlere son aylarda yaşadıklarımı hep paylaşmak istedim. O zamana kadar ameliyattan önce ve sonra yaptıkları her şey için aileme ve inanılmaz doktor ekibime teşekkür etmek istiyorum. Ve son olarak güzel arkadaşım Francia Raisa’ya teşekkürümü ifade edecek uygun kelimeleri bulamıyorum. Böbreğini bana bağışlayarak bana hayatımın hediyesini verdi ve büyük bir fekadarlık yaptı. Seni seviyorum.” yazdı.

 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Selena Gomez (@selenagomez)’in paylaştığı bir gönderi ()

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

1 Yorum

  1. Pingback: Selena Gomez ve Justin Bieber Bir Arada! - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir