Eğlence

Seni Bekleyeceğim Meryem!

Hazırlayan  | 

Meryem ve Savaş arasındaki yakınlaşma, aşkın belirtisi mi? Meryem 11. Bölüm 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Oktay, son yaşanan olaylardan sonra artık iyice köşeye sıkışır. Oktay’ın cinayete karıştığını bilenlerin sayısı artmıştır. Derin, trafik kazası hariç bir kurbanı daha olduğunu açık şekilde dile getirir.

Meryem, Oktay’ın Savaş’tan uzak durması gerektiğini sert bir dille belirtir. Oktay, Meryem’in bu tutumunun nedenini merak etmektedir. Savaş ve Meryem arasında bir şeyler olup olmadığını öğrenmek ister.

Savaş’ın Meryem’e karşı beslediği bir aşk var mı?

Meryem ve Savaş yaşadıkları sorunların acılarından biraz olsun uzaklaşıyorlar! Birbirlerine olan ilgileri gittikçe ortaya çıkmaya başlıyor! Savaş, Meryem’e kol kanat olmaya devam edeceğini belirtirken; Meryem, son zamanlarda trajik olayların etkisiyle ürkek adımlarla hareket ediyor!

Burcu ve Güçlü ise, vurulma olayından sonra birbirlerine daha da kenetleniyorlar. Güçlü, sonunda Burcu’ya gerçek duygularını açmaya başlıyor!Ertan, Burcu ve Güçlü’nün peşinde yine bir oyunların peşindedir. Silahlar çekilmiş, son sözler söylenmiştir. Bu tartışma nasıl sonuçlanacak?

 

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir