Magazin

Seren Serengil Nişanlandı

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 3
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Seren Serengil uzun süredir bir dargın bir barışık sevgilisi Yaşar İpek’le nişanlandı. Dün akşam Şile’de yaptıkları görkemli nişan törenine ünlüler akın etti.

“Mutluluğun tarifi yok…”

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti evliliğe dair ilk adımlarını attı. Bir dargın bir barışık olan çift tekrardan bir araya gelebilmek için birbirlerini kısıtlayan sözleşme imzalamışlardı. Bu olaydan sonra mutlu bir ilişki yaşamaya başlayan Serengil ve İpek dün akşam nişanlandı.

Serengil sabahtan nişan yerine götürmek için gelen sevgilisiyle fotoğraf çekildi. Beyaz dantelli bir elbise giyen Serengil ile Yaşar İPek’in uyumu gözlerden kaçmadı. Serengil, sosyal medya hesabında fotoğraflarının altına “mutluluğun tarifi yok, beni almaya gelmiş sevgili…” yazarak paylaştı.

Seren Serengil nişanda ise yeşil tül ve taş detaylarının olduğu bir elbise giydi. Demet Akalın, Lerzan Mutlu, Alişan ve Buse varol gibi ünlü isimlerin de katıldığı törende şarkılar söylendi, dans edildi. Yaşar İpek, Seren Serengil’e “Emrin Olur” şarkısını söyledi.

Nişandan Fotoğraflara Yansıyanlar….

Önceki1 of 3
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir