Alışveriş

Bu Sezon Ne Alsam? Sezonun Trendleri Neler?

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 7
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Kış sezonuna geçiş yapmamızla beraber giyim mağazaları tamamen değişti. Trikolar, montlar, kazaklar ortaya çıkmaya başladı. Evde de aynı şekilde gardroptan yazlıklar kalktı yerlerine kışlıklar geldi. Gelmesine geldi ama kesin eksikleriyle geldi değil mi? Yeni sezondan bir iki kıyafet alsam, dolabıma yeni parçalarla renk katsam diyor ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Hem sezonun trend parçalarından bahsedelim hem de ne alırsanız tarzınızla fark yaratırsınız biraz fikir verelim.

90’lara Dönüyoruz! Hoşgeldin Bel Çantası

bel çantalarına dönüş

90’lı yıllarda çokça gördüğümüz çanta trendi olan bel çantaları geri dönüyor gibi gözüküyor. Kullanım yönünden oldukça rahat olan bel çantalarını moda bloggerları çok sevdi ve kullanmaya başladıları bile. Özellikle Kendall Jenner sokağa bel çantasız çıkmıyor diyebiliriz. Yazımızın başından beri söz ettiğimiz iddialı olma çabası bu trendde de mevcut. Parlak renklerde olan modelleri de olan bel çantalarını sadece belimizde değil farklı yorumlar katarak da kullanacağız.

Önceki1 of 7
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir