Aşk ve İlişkiler

Sosyal Medyada En Sık Kullanılan 10 Profil Fotoğrafı

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Sosyal medyada mükemmel profili oluşturmak bazen karmaşık bir hal alabiliyor. İdeal olanı, profil fotoğrafınızın nasıl biri olduğunuza dair bir fikir vermesidir, ancak doğru imajı yakalamak her zaman kolay olmaz. Herkesin profili farklıdır ama nedense bazı profiller diğerlerine göre çok daha popüler ve yaygındır…

İşte Happn’da mutlaka rastladığınız, en yaygın kullanılan 10 profil fotoğrafı:

 

1. Fitness delisi

Spor salonunda ya da koşu pistinde çekilmiş selfielerle dolu bir profil. Bu tarz birinin dikkatini çekmek için en iyi protein tozu ya da son çıkan crossfit antrenmanı konusunda biraz bilginiz olsa iyi olur, aksi takdirde yarış dışında olmanız işten bile değil.

2. Ayna hastası

Online tanışma uygulaması kullananların hiç kuşkusuz en çok karşılaştığı profil budur: Kendine aşık ayna fotoğrafçıları. Sorsanız bahaneleri hep hazırdır; mükemmel bir selfie ya da iyi ışık yakalamak hiç de kolay değildir ve yakalamışken de çekim yapılır.

3. Adrenalin bağımlısı

Bungee jumping, kano kullanmak, paraşütle atlamak, rafting, dağ tırmanışları – extreme macera sporları listesi böyle uzayıp gider ve bu tip profile sahip kişiler için hiçbir şey fazla heyecan verici değildir. Bu tarz bir profili beğendiyseniz, ilk buluşmada hayatınızı riske atmaya hazır olun!

 

4. Dost canlısı

Online tanışma uygulaması kullanan herkes mutlaka bu tip sosyal bukalemun profillere denk gelmiştir. Onlar fotoğraftaki insan kalabalığının içinde kaybolmaktan çok hoşlanırlar ve aslında profilin sahibinin fotoğraftakilerden hangisi olduğunu anlamak imkânsızdır.

5. Çocuklarla iyi anlaşan tipler

Ah, çok tatlı bir bebeğiniz var! O fotoğrafa her baktığınızda kalbinizi eritiyor, değil mi? Ama aslında o bebek sizin değildir. Sadece tanışma uygulaması profiliniz için yeni bir “aksesuardan” başka bir şey değil. Sizce de biraz garip değil mi?

Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir