Moda

Trend Alarmı: Baştan Ayağa Beyaz

Hazırlayan  | 

Son birkaç sezondur öne çıkan trendlerden biri olan baştan ayağa beyaz giyerek çok asil ve tarz bir görünüm yaratabilirsiniz. Artık sadece yaz sezonunda kullanılan bir renk olmaktan çıkan beyaz kış aylarının da gözdesi. Özellikle beyaz ceket ve pantolonun bir arada giyildiği kombinler oldukça popüler.

,

Nasıl Kombinlerim?

Yazın gelmesiyle akla daha çok gelen renklerden beyazı kombilemesi de çok kolay. Bazılarımız çabuk kirlenecek korkusuyla beyazdan uzak dursa da denemekte fayda var. Beyaz kotlar veya kot şortları düşük omuzlu beyaz bir bluzla kombinleyerek ya da dantel detaylı beyaz elbise ile kolaylıkla sokak şıklığı yaratabilirsiniz.

Baştan ayağı beyaz giyinirken tek dikkat etmeniz gereken nokta, kombininizdeki parçaların aynı tonlarda beyaz olması. Ya tam süt beyaz giyip çıkılmalı ya da kırık beyaz yoksa amatör görünebilirsiniz.

beyaz ceketbeyaz kombin

Gucci, Barbara Bui, Prada gibi birçok büyük markanın koleksiyonunda da bu trende yer verdikleriniz görüyoruz. Masumiyetin ve saflığın bir simgesi olarak görünen beyazı, beyaz ceket-beyaz pantolon olarak ya da beyaz ceket-beyaz elbise olarak kombinleyip kolay bir şekilde şık olabilirsiniz. Eğer bu trendi tamamen uygulanmaktan çekiniyorsanız kıyafetinizi altın, bej, kahve, gümüş tonlarında ayakkabı ya da çanta alabilir, renkli aksesuarlarınızla kombinleyebilirsiniz.

beyaz elbise

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

1 Yorum

  1. Pingback: Trend: İp Sandaletler - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir