Eğlence

Ufak Tefek Cinayetler’de Edip Rüzgarı Esiyor!

Hazırlayan  | 

Salı akşamlarının merakla izlenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’in 9.bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özer ‘in paylaştığı dizi Salı akşamları saat 20:00’de yeni bölümüyle Star’da!

Edip’te Oyuna Dahil Oldu!

Merve’nin düzenlediği akşam yemeğine Oya’nın sevgilisi olarak katılan, kızların lisedeki edebiyat hocası Edip ortalığı karıştı. Oya dahil kızlar şaşkınlık içindeyken, Serhan kıskançlık krizlerine girdi. Oya’ya aşık olan Sehan’ın Edip ile karşı karşıya gelmesi Serhan’ın karanlık yüzünü ortaya çıkartacak.

Lise döneminde Merve, Arzu ve Pelin’in ortaya attığı Oya ile Edip hocanın ilişkisi olduğu iftirası Edip’in yemeğe gelmesiyle haklı çıkmış gibi gözükecek. Bu durumdan rahatsız olan Oya deliriyor.

Edip ile büyük kavga eden Oya gelecek bölümlerde nasıl bir adım atacak? Edip yemeğe katılarak ne yapmayı planlıyor? Amacı geçmişin intikamını almak mı? Taylan bu duruma sessiz kalacak mı? Kızların tepkisi ne olacak?

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir