Moda

Son 10 Yılda Victoria’s Secret’ın Fantezi Sütyenleri

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Geleneksel Victoria’s Secret Show ‘un gözdesi her sene özel olarak tasarlanan fantezi sütyen dün tanıtıldı. 2 milyon dolar değerindeki Fantasy Bra’yı Victoria’s Secret meleklerinden Lais Ribeiro giydi.

Victoria’s Secret Fashion Show’un vazgeçilmez geleneği Fantasy Bra, bu sene Dream Angels Champagne Nights koleksiyonundan ilhamla tasarlandı.

2 Milyon Dolar değerindeki Champagne Night Fantasy Bra, 18 karat altın üzerine, pırlanta, sarı safir taşı ve mavi topaz taşının görkemli karmasıyla tamamlanıyor. Mouavad tarafından tasarlanan ve yaratılan 600 karat ağırlığındaki Champagne Night Fantasy Bra 6.000 adet değerli taşın 350 saatte bir araya getirilmesi ile oluşturuldu.

7 yıldır meleklerin arasında mankenlik yapan Lais Ribeiro “Uzun zamandır bu sırrı saklıyorum ve bu yıl Champagne Nights Fantasy Bra’ı giyeceğimi duyurmaktan onur duyuyorum! Victoria’s Secret ailesinin bana güvenmesinden çok mutlu ve müteşekkirim. Beni destekleyen aileme, arkadaşlarıma ve takipçilerime çok teşekkür ederim.”dedi.

Son 10 Yılda Victoria’s Secret’ın Milyonluk Fantezi Sütyenleri

Geçtiğimiz 10 sene boyunca Victoria’s Secret Show’larının göz bebeği milyon dolarlık fantezi sütyenlere bir göz atalım. Birbirinden güzel mankenlerin sergilediği nefes kesen sütyenler…

Yıl:2016 – Jasmine Tookes’in giydiği The Bright Night Fantasy Bra tam 3 milyon dolar değerinde.

İlginizi Çekebilir: 2017’nin Melekleri Belli Oldu

Önceki1 of 10
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir