Moda

Vücut Tipinize Göre Mayo-Bikini Modelleri

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 4
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Deniz sezonu gelince “Nasıl mayo-bikini alsam?”, “Hangisini alırsam daha güzel gözükür, fazlalıklarımı saklarım?” gibi sorular kafamızda dolanır durur. Gelin vücut tipinize göre sizi en güzel gösterecek mayo- bikini modelleri ne beraber bakalım.

1. Kum Saati Vücut İçin Mayo ve Bikini Modelleri

Kum saati vücut tipi en ideal vücut tipidir. Birbirine yakın omuz ve kalça ölçülerinizin yanında belirgin bir bel oyuntunuz varsa kum saati vücut tipine sahipsiniz demektir. Size herşey çok yakışır. Bikini seçiminde alt ve üst dengenizi bozmamak için aynı desen ve aynı renk bikini seçmeye özen göstermelisiniz.

Bikini seçerken boyundan bağlamalı üçgen modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller sizin vücut hatlarınızı ortaya çıkartacaktır. Mayo ve bikini seçerken dikkat etmeniz bir diğer nokta bacak oyuğudur. Derin bir bacak oyuğu olan modelleri tercih edersiniz bacaklarınızı sahip olduğunuzdan çok daha uzun gösterebilirsiniz.

Tek parça mayo alırken bedeninize tam oturan modelleri almanızı öneririz. Tam oturmayan modelleri alırsanız, olduğunuzdan daha kilolu gözükmenize neden olabilir.

Önceki1 of 4
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

  1. Pingback: Trend Alarmı: Baştan Ayağa Beyaz - Modern Kadın

  2. Pingback: Vücut Tipinize Göre Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır - Modern Kadın

  3. Pingback: Doğal Saç Bakımı Yöntemleri Nelerdir - Modern Kadın

  4. Pingback: 80 TL Altı Mayo Modelleri - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir