Moda

Vücut Tipinize Uygun Çanta Modelleri

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 5
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Kıyafeti tamamlayan aksesuarlardan olan çanta seçiminde kadınların dikkat etmesi gereken konulara değinmek istedik. İşte sizin için birkaç öneri!

Kıyafeti tamamlayan aksesuarlardan olan çanta seçiminde kadınların dikkat etmesi gereken konulara değinmek istedik. Farklı tasarımları ve farklı tarzları ile binlerce seçeneği olan çantalar arasında mükemmeli bulmak oldukça zor. Kullanacağınız çanta fonksiyonel olmasının yanı sıra şık ve kıyafetinize uyumlu olmalıdır. Kıyafetinizin kesimine üstünüzdeki duşuna nasıl dikkat ediyorsanız, çanta seçerken de vücut tipinize uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

Dikdörtgen vücut tipine sahipseniz

Aslında siz şanslı kadınlardansınız. Size neredeyse her model çanta uygundur ancak kıvrımlı hatlara sahipmiş gibi görünmek istiyorsanız kalça hizasında biten, büyük boy ve yuvarlak hatlı çantaları tercih etmelisiniz. Hobo, tote tarzı salaş çantalar kullanarak uzun görünümünüzü hareketlendirebilirsiniz. Fakat çok küçük çantalar kullanırken dikkatli olmanız gerekir çünkü küçük çantalar sizi cılız gösterebilir.

Önceki1 of 5
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

1 Yorum

  1. Pingback: Kablosuz Şarj Eden Çanta : Swenna - Modern Kadın

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir