Eğlence

Yamaç Paraşütü Festivali, İnegöl’de gökyüzünü rengarenk yapacak!

Hazırlayan  | 

İnegöl’ün saklı güzelliklerine gökyüzünden bakmak isteyen maceracı yamaç paraşütü profesyonelleri, Pazar günü festival heyecanı ile gökyüzünü heyecanla dolduracak!

İnegöl’ün Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) desteği ile 20 Ağustos Pazar günü yamaç paraşütü festivali düzenleniyor.

yamac-parasutu

İstanbul, Çanakkale, İzmir, Muğla gibi Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yamaç paraşütü tutkunları, Türkiye’nin en güvenli ve üç yöne kalkış sağlayan ilk ve tek tepesi olan Aktaş Tepe’den uçarak gökyüzünde buluşacak.

Yamaç Paraşütü Tutkunları İnegöl’de Bir Araya Geliyor

Uludağ’ın eteklerindeki Kıran ve Çiftlik mahalleleri üzerinde bulunan 2232 rakımlı Aktaş Tepe, uçuş tutkusuyla macerayı birleştirmek isteyen adrenalin tutkunlarını gökyüzünde bir araya getirirken, bu görsel şöleni izlemek isteyenleri de İnegöl’de buluşturuyor.

Yamaç Paraşütü Festivali, İnegöl’de gökyüzünü rengarenk yapacak!

Yamaç paraşütü yapmayı seven tüm profesyoneller sabah saat 08.00’de İnegöl DOSTUM’da buluşarak özel araçlarla ücretsiz olarak Aktaş Tepe’ye çıkarıldıktan sonra atlayışlarını gerçekleştirecekler. Festivale katılmak isteyen herkes www.dostum.org.tr adresinden ve 0224 777 0550 numaralı telefondan kayıt yaptırarak, bu heyecan dolu günde gökyüzündeki şölene katılabilir.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir