Dekorasyon

Yeni Yıl Coşkusu Evinizi Sarsın

Hazırlayan  | 
Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

Yeni yılın yaklaşmasıyla sokaklar, alışveriş merkezleri süslendi. Her yer ışık saçıyor. Daha çok yabancı ülkelerde yılbaşı hazırlıkları yapılsa da, son birkaç senedir biz de evlerimizi yeni yıla hazırlamaya, yılbaşı ağaçları alıp süslemeye başladık. Siz de yeni yıl coşkusunu evinizde yaşamak istiyorsanız, size uygun fiyatlı ev dekorasyonu önerilerimiz var.

Yılbaşının renkleri yeşil ve kırmızıyı evinizde ön plana çıkartın. Koyu kırmızı ve beyazın birleşiminden yararlanın. Evinizi süsleyin. Minik biblolarla, mumlarla evinizi yeni yıla hazırlayın ve kendinizi yeni yıl coşkusuna bırakın.

Tchibo çelenk süs 29.95 TL

Yılbaşında sevdiklerinizle beraber kuracağınız sofralar akşamın yıldızı olsun. Tabaklarınızda veya bardaklarınızda kar desenini ya da yeni yılın renklerini (kırmızı, yeşil, gümüş, altın tonlarını) kullanın.

lcw 5.95 TL

Kar baskılı, kışı ve yeni yılı simgeleyen yastıklar ve battaniyeler ile evin havasını anında değiştirebilirsiniz.

Bella Maison Battaniye 139.95 TL

Minik ışık oyunları yapın. Ya mumlarla ya da led ışıklarla evinizi renklendirin. Evinizde bulunan küçük ışık bölmeleri huzurlu bir ortam yaratacaktır.

Zara mumluk 49.99 TL

Evinizin bir köşesinde yılbaşı ağacınız hazır mı? Sevdiklerinizle beraber ağacınızı süsleyin. Altına hediyelerinizi hazırlayın. Unutmayın hediyeler yeni yılın ilk dakikalarında açılacak öncesinde değil!

ikea 210 cm Çam ağacı 149.00 TL

Önceki1 of 2
Ok tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir