Magazin

Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu’nun Barışma Sonrası İlk Fotoğrafı

Hazırlayan  | 

Yaklaşık 25 yıldır küs olan Yıldız Tilbe ve Sezon Aksu yeni yıla girmeden kısa bir süre önce barışmıştı. Barışmanın ardından Sezon Aksu’yu Kanlıca’daki evinde ziyaret eden Tilbe o anların fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

25 Yıl Sonra Öpüşüp Barıştılar

Müzik dünyasında önemli bir yere sahip olan iki ünlünün küsme nedeni ise, 25 yıl önce Sezen Aksu’nun ilişki yaşadığı merhum sanatçı Uzay Heparı ile Yıldız Tilbe’nin tek gecelik bir ilişki yaşamasıydı. Yıldız Tilbe, Sezen Aksu’nun o dönemler solistliğini yapıyordu.

Tilbe Uzay Heparı ile tek gecelikte olsa bir ilişki yaşadıktan sonra Sezen Aksu’ya itiraf etti ve ikili küstü. İki tarafta her ne kadar küs değiliz deselerde bu güne kadar bir araya gelmediler.

Uzay Heparı ise bu olaylar yaşandıktan yaklaşık 1.5 yıl sonra hayatını kaybetti.

Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun Barışma Sonrası İlk Fotoğrafı

Yıldız Tilbe sosyal medyada fotoğraflarını “Geç oldu güç olmadı çok şükür…” yazarak paylaştı ve Minik Serçe de fotoğraflarına “Belki şehre Yıldız gelir…” notunu düştü.

sezen aksu yıldız tilbe

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir