Eğlence

Yine, Yeniden Eski Eylül Erdem!

Hazırlayan  | 

Show TV’nin beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı’nın 16. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Uzun bir aradan sonra Mehmet’le bir araya gelen Eylül’ün ona evleneceğini açıkladığı, İpek’in annesinin yalanını öğrenmesiyle tehlike altına girdiği tanıtımda, Alp’in yere yığıldığı sahneler heyecan yarattı. Cuma günleri ekrana gelen ve ilgiyle izlenen Kalp Atışı’nın yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Eylül Tüm Gerçekleri Öğreniyor!

Kalp Atışı’nın Cuma akşamı ekrana gelecek 16. bölümünde Eylül, kendisine devredilen hastane hisseleriyle artık tüm gerçeği öğrenmiştir. Babaannesinin ölümünün örtbas edilmesindeki suçlulardan biri Ziyanur’dur. Duyduğu öfkenin ilk hedefi Ali Asaf olur doğal olarak. İki aşık sert bir yüzleşmenin içine girerken Ali Asaf karşısında 11 yıl önceki Eylül’ü bulacaktır. Herkesin merak ettiği şey Eylül’ün evlilik yüzüğünü çıkarıp çıkarmayacağı olur. Ali Asaf ise asla vazgeçmeyecek ve Eylül’ü iyileştirmek için kendince bir yol bulacaktır. Diğer tarafta Nesrin’in yalanı ve ardından gelen oyunu İpek’i büyük bir tehlikenin içine atar. Aynı anlarda iki küçük çocuğun hayatı Eylül’e bırakılan hisselerle bir anda değişecektir.

1994 yılında Yalova'da doğdum. İstanbul Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdim. Kadın, moda, güzellik konularına ilgim olduğundan modernkadin'ı kurarak yazılar paylaşmaya başladım.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir